Oranżeria miejskich wrażeń.

Poznaj inwestycję

Puść pędy swobody i zamieszkaj we Florze!

Korzystaj z tętniącego życiem serca Łodzi, jednocześnie ciesząc się sąsiedztwem zielonej oazy zabytkowego Parku im. Henryka Sienkiewicza oraz porośniętym gąszczem roślin dziedzińcem. Rozwiń skrzydła w miejscu, w którym miasto harmonicznie łączy się z naturą. Liczący osiem kondygnacji apartamentowiec usytuowany przy zbiegu ulic Kilińskiego i Nawrot w nieszablonowy sposób nawiązuje do architektury Łodzi – do jej XIX-wiecznych wielkomiejskich kamienic. Projekt inwestycji przewiduje 162 apartamenty o powierzchni od 25 do 163 m2, a także 116 miejsc parkingowych w garażu podziemnym i naziemnym, do których wjazd będzie usytuowany od strony ulicy Kilińskiego. Zewnętrzna bryła budynku wzbogacona zostanie stylowymi balkonami, tarasami i loggiami. Na fasadzie znajdzie się też miejsce na cytaty z „Ziemi Obiecanej”. Na parterze zlokalizowane zostaną lokale usługowe.

Zostań Królem w swoim zagajniku

Bez względu na to, czy na co dzień potrzebujesz przytulnego zapiecka czy przestrzennej groty, we Florze znajdziesz idealny metraż mieszkania dla siebie. Miejsce znajdzie się także dla Twojego ulubionego wierzchowca w bezpiecznym garażu podziemnym.

Mieszkania od 25 m2 do 163 m2

Gdy natura wzywa.

Nie pozwól, aby brak zieleni doskwierał Ci w centrum miasta. Zadomawiając się we Florze zyskasz dostęp do pełnego roślinności patio ze ścieżką prowadzącą wprost do znajdującej się w sąsiedztwie oazy natury w postaci parku Sienkiewicza.

Udogodnienia w okolicy

Autobus
20 m
Market
300 m
Park
250 m
Centrum miasta
800 m
Szkoła / przedszkole
500 m
Atuty inwestycji
Mieszkania z tarasem na dachu
Doskonale nasłonecznione mieszkania
Przestronne balkony
Zielone patio
Ogród wertykalny
Nie czekaj! Kliknij i zarezerwuj swoje idealne mieszkanie

Lokalizacja

Zamieszkaj we Florze

  Zostaw wiadomość

  Kontakt

  ul. Kilińskiego 111
  90 - 001 Łódź

  Biuro sprzedaży:

  ul. Kilińskiego 113/U3
  90-049 Łódź

  +48 695 771 881
  +48 693 445 444
  [email protected]